TOYA - YT-84930 Láncfűrész láncvezető 14" 3/8" 1, 3 mm (YT-84930)
0 / 5
0 / 5
Láncvezető láncfűrészekhez. Mn65 mangán acélból készült , ami jelentősen megnöveli a vezető kopásállóságát és túlmelegedését, meghosszabbítva az élettartamát. A csillagcsúcs 4 szegecssel van rögzítve , biztosítva a legmagasabb összeszerelési pontosságot és növelve a vezető tartósságát. Ezenkívül a csillagcsúcs görgős csapággyal rendelkezik, amely garantálja a precíz láncvezetést, minimálisra csökkentve az ellenállást működés közben. A YATO vezetők speciális kenőrendszerrel rendelkeznek egy olajtartállyal, amelyből a lánc összegyűjti az olajat és egyenletesen elosztja azt a vezető teljes hosszában. Ez csökkenti a működési ellenállást és növeli a hűtést, ami jelentősen meghosszabbítja a teljes vágórendszer élettartamát. A YATO útmutatók otthoni és professzionális használatra készültek . Elkötelezettek a ház körüli és a kerti munkára. Sikeresen alkalmazzák favágási munkákhoz is. A YATO YT-84950 vagy YT-84960 láncokhoz ajánlott vezetőket használni. Más gyártók láncaival is használhatók.
| Termék ID: | #5882944 |
| EAN kód: | 5906083849305 |
| Category: | Otthon és kert > Szerszám kiegészítő |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Eredeti megnevezés: | GUIDE BAR 14" 3/8"G |
| Gép és tartozék változat: | Láncvezető |
| Láncszemek hossza: | 3/8" |
| Méret: | 14", 360 mm |
| Vezető link vastagsága: | 1,3 mm |