TOYA - YT-1347 L-hajtókar 3/4" CrV - 360 mm (YT-1347)
0 / 5
0 / 5
L-hajtókar 3/4" CrV - 360 mm L-hajtókar 3/4" CrV 50BV30 acélból DIN3121
| Termék ID: | #5892182 |
| Cikkszám: | YT-1347 |
| anyagminőség: | CrV acél (króm-vanádium) |
| befogás méret: | 3/4" négyzet |
| felület: | krómozott |
| hajtószerszám típusa: | dugókulcs L-hajtószár 3/4" |
| hossz (mm): | 360 mm |
| nyél típus: | acél |
| típus: | YT-1347 |
| tulajdonságok: | - |