TOYA - YT-24208 pneumatikus spiráltömlő gyorscsatlakozóval 8x12 mm PU - 10 m (YT-24208)
0 / 5
0 / 5
pneumatikus spiráltömlő gyorscsatlakozóval 8x12 mm PU - 10 m Professzionális pneumatikus spiráltömlő gyorscsatlakozókkal. Ellenálló poliuretánból (PU) készül, ellenáll alacsony és magas hőmérsékletnek, így műhelyen kívül is használható. A finom tekercskialakítás helytakarékos, a gyárilag beépített gyorscsatlakozók pedig stabilan kapcsolódnak az eszközökhöz.
| Termék ID: | #5892137 |
| Cikkszám: | YT-24208 |
| anyagminőség: | PU (poliuretán) |
| belső tömlő átmérő (mm): | 8 mm |
| csatlakozás: | gyorscsatlakozás, 1/4" |
| felület: | - |
| külső tömlő átmérő (mm): | 12 mm |
| max nyomás (bar): | 12 bar |
| típus: | YT-24208 |
| tömlőhossz (m): | 10 méter |