TOYA - YT-24233 pneumatikus tömlő 1/4" külső menettel 8 mm PVC-NBR Hybrid - 10 m (YT-24233)
0 / 5
0 / 5
pneumatikus tömlő 1/4" külső menettel 8 mm PVC-NBR Hybrid - 10 m nagyon rugalmas PVC-NBR Hybrid sűrített levegős tömlő szükséges a levegős szerszámok működtetéséhez. Minden műhelyben és gyártóüzemben használható. Nagyon rugalmas, ellenáll a magas és alacsony hőmérsékletnek, nyúlásnak, kopásnak és agresszív vegyszerek hatásának. Az erős kék szín megkönnyíti a tömlő észlelését a műhelyben. Szabványos 1/4" menetes csatlakozásokkal préselve, gumi gallérral megerősítve.
| Termék ID: | #5891829 |
| Cikkszám: | YT-24233 |
| anyagminőség: | PVC-NBR Hybrid |
| belső tömlő átmérő (mm): | 8 mm |
| csatlakozás: | 1/4" külső menet |
| felület: | - |
| max nyomás (bar): | 20 bar |
| típus: | YT-24233 |
| tömlőhossz (m): | 10 méter |