TOYA - YT-65001 puha szorítópofa satuba 100x30 mm (alu-gumi, 1 pár) (YT-65001)
0 / 5
0 / 5
puha szorítópofa satuba 100x30 mm (alu-gumi, 1 pár) A pofák satukra helyezhetők, a pofákon található mágnesek stabilan tartják. Szélesség: 100 Magasság: 30 Vastagság 10 mm Anyaga alumínium, a pofák munkafelülete rovátkolt gumiréteggel borított. A puha pofák használata megvédi a munkadarabot, így akár alu munkadarabok is rögzíthetők segítségével.
| Termék ID: | #5892046 |
| Cikkszám: | YT-65001 |
| anyagminőség: | alumínium, gumi |
| készlet darabszám: | 2 db / készlet |
| magasság (mm): | 30 mm |
| szélesség (mm): | 100 mm |
| típus: | YT-65001 |
| tulajdonságok: | mágneses |
| vastagság (mm): | 10 mm |