ZETSAW - Kataba japánfűrész pótpenge finom keresztvágáshoz (225 mm)
0 / 5
0 / 5
Pótpenge az egyik legjobb egyoldalas fűrészhez a japán ZETSAW gyártótól, amelyet faanyagok mély és pontos vágásához tervezték. Alkalmas olyan asztalosműhelyekbe, ahol igazán pontos vágások kivitelezése szükséges. Fűrészfogai impulzusedzettek a keménységük növelése érdekében. A penge korrózió- és gyantagátló olajjal kezelt. A penge hossza 225 mm, vastagsága 0,4 m. Szeretne megtudni többet? A ZETSAW penge tulajdonságai: ✅ Mély és pontos keresztvágásokhoz ✅ Impulzusedzett penge ✅ Korrózió- és gyantavédelem ✅ A penge vastagsága mindössze 0,4 mm ✅ Kiváló minőségű kivitelezés ✅ Japánban készült A ZETSAW-ról: A ZETSAW az egyik vezető japánfűrészgyártó. Több mint fél évszázad alatt japánfűrészekből és egyéb szerszámokból több száz modellt fejlesztettek ki. A ZETSAW volt az egyik első olyan vállalat, amely az impulzusos edzést alkalmazta a fűrészfogak edzésére és azok keménységének maximalizálására. Az Okada Hardware az ISO9001/2000 minőségirányítási rendszert használja termékei
| Termék ID: | #5886852 |
| Fajta: | Kataba |
| Fogsűrűség: | 8,2/cm |
| Fogtávolság: | 1,2 mm |
| Pengehossz: | 225 mm |
| Pengevastagság: | 0,4 mm |
| Rendeltetés: | fa, asztalosmesterség |
| Származási ország: | Japán |
| Típus: | húzófűrész |
| Vágástípus: | keresztvágás |