ZETSAW - összecsukható japánfűrész pótpenge gipszkartonhoz (200 mm)
0 / 5
0 / 5
Pótpenge a ZETSAW gyártó összecsukható japánfűrészéhez. Kifejezetten gipszkarton gyors, pontos és hatékony vágására tervezve. Fűrészfogai impulzusedzettek a keménységük növelése érdekében. A penge korrózió- és gyantagátló olajjal kezelt. A penge hossza 200 mm, vastagsága 0,7 mm. A ZETSAW penge tulajdonságai: ✅ Gipszkarton vágásához ✅ Impulzusedzett, nikkelezett penge ✅ Korrózió- és gyantavédelem ✅ Kiváló minőségű kivitelezés ✅ Japánban készült A ZETSAW-ról: A ZETSAW az egyik vezető japánfűrészgyártó. Több mint fél évszázad alatt japánfűrészekből és egyéb szerszámokból több száz modellt fejlesztettek ki. A ZETSAW volt az egyik első olyan vállalat, amely az impulzusos edzést alkalmazta a fűrészfogak edzésére és azok keménységének maximalizálására. Az Okada Hardware az ISO9001/2000 minőségirányítási rendszert használja termékei magas minőségének megőrzése érdekében.
| Termék ID: | #5879807 |
| Fajta: | összecsukható |
| Fogsűrűség: | 7/cm |
| Fogtávolság: | 1,4 mm |
| Pengehossz: | 200 mm |
| Pengevastagság: | 0,7 mm |
| Rendeltetés: | gipszkarton |
| Származási ország: | Japán |
| Vágástípus: | kereszt- és hosszvágás |