ZETSAW - összecsukható japánfűrész pótpenge keresztvágáshoz (210 mm)
0 / 5
0 / 5
Pótpenge összecsukható japánfűrészhez a ZETSAW gyártótól. Ideális gyümölcsfák és friss fa metszésére. Fűrészfogai impulzusedzettek és nikkelezettek a keménységük növelése érdekében. A penge korrózió- és gyantagátló olajjal kezelt. Hossza 210 mm, vastagsága 0,7 mm. Szeretne megtudni többet? A ZETSAW penge tulajdonságai: ✅ Univerzális, minden típusú vágáshoz ✅ Friss fához ✅ Impulzusedzett, nikkelezett penge ✅ Korrózió- és gyantavédelem ✅ Kiváló minőségű kivitelezés ✅ Japánban készült A ZETSAW-ról: A ZETSAW az egyik vezető japánfűrészgyártó. Több mint fél évszázad alatt japánfűrészekből és egyéb szerszámokból több száz modellt fejlesztettek ki. A ZETSAW volt az egyik első olyan vállalat, amely az impulzusos edzést alkalmazta a fűrészfogak edzésére és azok keménységének maximalizálására. Az Okada Hardware az ISO9001/2000 minőségirányítási rendszert használja termékei magas minőségének megőrzése érdekében.
| Termék ID: | #5882548 |
| Fajta: | összecsukható |
| Fogsűrűség: | 3,3/cm |
| Fogtávolság: | 3 mm |
| Pengehossz: | 210 mm |
| Pengevastagság: | 0,9 mm |
| Rendeltetés: | friss fa |
| Származási ország: | Japán |
| Vágástípus: | kereszt- és hosszvágás |