ZETSAW - WAISTERN japán fémfűrész pótpenge (180 mm)
0 / 5
0 / 5
Pótpenge japán fémfűrészhez fémlemezek, színesfém csövek és profilok vágására a ZETSAW gyártótól. A fűrészlap hátoldala sorjázásra használható. Fűrészfogai impulzusedzettek a keménységük növelése érdekében. A penge korróziógátló olajjal kezelt. Hossza 180 mm, vastagsága 0,7 mm. Szeretne megtudni többet? A ZETSAW penge tulajdonságai: ✅ Acélpenge 0,7 mm-es vastagsággal ✅ Fémlemezekhez, színesfém csövekhez és profilokhoz ✅ A penge hátoldala alkalmas sorjázásra ✅ Korrózióvédelem ✅ Kiváló minőségű kivitelezés ✅ Japánban készült A ZETSAW-ról: A ZETSAW az egyik vezető japánfűrészgyártó. Több mint fél évszázad alatt japánfűrészekből és egyéb szerszámokból több száz modellt fejlesztettek ki. A ZETSAW volt az egyik első olyan vállalat, amely az impulzusos edzést alkalmazta a fűrészfogak edzésére és azok keménységének maximalizálására. Az Okada Hardware az ISO9001/2000 minőségirányítási rendszert használja termékei magas minőségének megőrzése érdekében.
| Termék ID: | #5882410 |
| Fajta: | speciális |
| Fogsűrűség: | 7/cm |
| Fogtávolság: | 1,4 mm |
| Pengehossz: | 180 mm |
| Pengevastagság: | 0,7 mm |
| Rendeltetés: | fémlemezek, színesfém csövek |
| Származási ország: | Japán |
| Vágástípus: | kereszt- és hosszvágás |