16 db 9, 2 x 7, 7 x 6 cm-es tárolódoboz készlet, piros
0 / 5
0 / 5
Mindenki, aki sok eszközzel és komponenssel dolgozik, tudja, hogy soha nincs elég tárhely a munkahelyen – hát miért ne függőleges felületeket használ? Ebben a csomagban 16 db 9,2 x 7,7 x 6 cm méretű tárolódobozt talál (hossz x szélesség x magasság), amelyek segítenek a műhelyben vagy a garázsban tartsa a rendet, és egyidejűleg minden kéznél legyen. Az azonos méretű dobozok egymásra rakhatók és oldalt összekapcsolhatók, és a kampóknak köszönhetően felteheti őket szerelősínre vagy panelre . Minden tárhely számít
| Termék ID: | #5899381 |
| A tárolóedény típusa: | doboz |
| Anyag: | műanyag |
| Garancia: | 5 év |
| Hossz: | 9,2 cm |
| Magasság: | 6 cm |
| Szélesség: | 7,7 cm |
| Szín: | piros |