A készlet 10 db tárolódobozt tartalmaz, egyenként 18, 7 x 15, 8 x 11, 4 cm, fekete
0 / 5
0 / 5
Mindenki, aki sok eszközzel és komponenssel dolgozik, tudja, hogy soha nincs elég tárhely a munkahelyen – hát miért ne függőleges felületeket használ? Ebben a csomagban 10 db 18,7 x 15,8 x 11,4 cm méretű tárolódobozt (hossz x szélesség x magasság) talál, amelyek segítenek rendet tartani a műhelyben vagy garázsban, és ugyanakkor mindent kéznél tarthat. Az azonos méretű dobozok egymásra rakhatók, és oldalról összekapcsolhatók, és a horgoknak köszönhetően felteheti őket a szerelősínre vagy panelre. Minden tárhely számít
| Termék ID: | #5899538 |
| A tárolóedény típusa: | doboz |
| Anyag: | műanyag |
| Garancia: | 5 év |
| Hossz: | 18,7 cm |
| Magasság: | 11,4 cm |
| Szélesség: | 15,8 cm |
| Szín: | fekete |