Aktatáska rendszerező 39 × 39 × 11 cm, kombinált, fekete
0 / 5
0 / 5
A szervezők praktikus módja annak, hogy a kisebb edényeket és alkatrészeket rendben tartsa, és ugyanakkor mindig kéznél legyen. Ez a modell eltávolítható válaszfalak és dobozok kombinációjával van felszerelve, amellyel pontosan testreszabhatja a tárolóteret a méretéhez. Átlátszó fedél tartós polikarbonátból Ütésálló gumírozott sarkok Praktikus fogantyú
| Termék ID: | #5899112 |
| A tárolóedény típusa: | eszközrendező |
| Anyag: | műanyag |
| Garancia: | 5 év |
| Hossz: | 39 cm |
| Jellemzők: | elválasztókdobozok |
| Magasság: | 11 cm |
| Szélesség: | 39 cm |
| Szín: | fekete |