Asrin Plastik - 4 fiókos tároló doboz (ASR-2058)
0 / 5
0 / 5
Kompakt tárolódoboz amely ideális többféle szerszám vagy csavar szortírozott tárolására! Súlya: 1,86 kg
| Termék ID: | #5899141 |
| EAN kód: | 8696272000019 |
| deliveryTime: | 3 |
| Hosszúság: | 39 |
| Magasság: | 21.5 |
| pepita.hu-v2 Szállítási Költség: | 1490 |
| productId: | 0cb29581-26eb-4d40-990f-96100bb8e89f |
| productVariantBusinessId: | 5ae39877-923f-4857-be2b-2524e3cfc7b0 |
| PurchaseNetPrice: | 3949 |
| Szélesség: | 19.5 |
| Termék azonosító: | ASR-2058 |
| Termék hosszúsága: | 39 cm |
| Termék magassága: | 21,5 cm |
| Termék szélessége: | 19,5 cm |
| Terméktípus: | Rekeszes tároló |