Asrin Plastik - 40 rekeszes tároló (ASR-6003)
0 / 5
0 / 5
Tökéletes választás szortírozott tárolásra. Kiváló anyagminőség, átlátszó külső borítás. Súlya: 2,1 kg
| Termék ID: | #5898528 |
| EAN kód: | 8696272011299 |
| deliveryTime: | 3 |
| Hosszúság: | 49.7 |
| Magasság: | 25 |
| pepita.hu-v2 Szállítási Költség: | 1490 |
| productId: | 9836dc52-b035-4f1a-ad24-67b3205726d9 |
| productVariantBusinessId: | 1e7013c7-d329-454d-a542-102699a5f0d2 |
| PurchaseNetPrice: | 6864.000000000001 |
| Szélesség: | 15.7 |
| Termék azonosító: | ASR-6003 |
| Termék hosszúsága: | 49,7 cm |
| Termék magassága: | 25 cm |
| Termék szélessége: | 15,7 cm |
| Terméktípus: | Rekeszes tároló |