Asrin Plastik - Cantilever 21" szerszámosláda (ASR-2068)
0 / 5
0 / 5
Masszív, kompakt szerszámosláda, amely ideális többféle szerszám biztonságos tárolására! Könnyű hordozhatóság. , strapabíró külső borítás. Súlya: 1,92 kg
| Termék ID: | #5898504 |
| EAN kód: | 8696272000286 |
| deliveryTime: | 3 |
| Hosszúság: | 48.5 |
| Magasság: | 25 |
| pepita.hu-v2 Szállítási Költség: | 1490 |
| productId: | e23044e8-3d4f-45c3-930f-2f3d0750898a |
| productVariantBusinessId: | 7cb8fcc6-25d6-46eb-acdc-9ac038c5f4fd |
| PurchaseNetPrice: | 4653 |
| Szélesség: | 25.5 |
| Termék azonosító: | ASR-2068 |
| Termék hosszúsága: | 48,5 cm |
| Termék magassága: | 25 cm |
| Termék szélessége: | 25,5 cm |
| Terméktípus: | Szerszámosláda |