Asrin Plastik - Szerszám tároló rekesz 500 (ASR-5054)
0 / 5
0 / 5
Super-Bag Szerszám tároló rekesz 500
| Termék ID: | #5898373 |
| EAN kód: | 8696272011428 |
| deliveryTime: | 3 |
| Hosszúság: | 50 |
| Magasság: | 19 |
| pepita.hu-v2 Szállítási Költség: | 1490 |
| productId: | f1e5c94a-3217-443e-90ab-e9fe5b196e9e |
| productVariantBusinessId: | 40d35474-cd70-48fd-b619-b3262a000ad9 |
| PurchaseNetPrice: | 1683 |
| Szélesség: | 35.7 |
| Termék azonosító: | ASR-5054 |
| Termék hosszúsága: | 50 cm |
| Termék magassága: | 19 cm |
| Termék szélessége: | 35,7 cm |
| Terméktípus: | Rekeszes tároló |