Bőrönd kerekekkel A, 40 cm, szervező, fekete
0 / 5
0 / 5
Moduláris tárolási megoldás szerszámaihoz Ön olyan szakember, akinek a munkájához szerszámok és alkatrészek gazdag arzenáljára van szüksége? Akkor figyeljen – ezek a moduláris bőröndök lehetővé teszik, hogy mindig nálad legyen minden, amire szüksége van. A kiváló minőségű polimerekből készült strapabíró konstrukció akár 50 kg-ot bír el, és elég erős ahhoz, hogy ideiglenes lépcsőként vagy munkalapként is használható legyen. Mit kínál ez a konkrét?Nagy kerekek és teleszkópos fogantyú az egyszerű szállítás érdekében Kemény műanyag konstrukció fém elemekkel 2 betét a jobb rendszerezés érdekében tartalom 2 kivehető szerszámtartó 6 kivehető válaszfal Szervező a fedélben 54,6 x 38 x 40 cm (hossz x szélesség x magasság) Minden bőröndöt külön-külön is használhatsz, de a modulárisak fő előnye, hogy pontosan az igényeid szerint kombinálhatod őket. Hogyan működik? Minden moduláris rendszerhez bőröndök és szervezők, 2 lényeges információt talál – felső és alsó zár típus. Ha egy adott modell alsó zárja kompatibilis egy másik felső zárjával, az azt jelenti, hogy összeillesztheti őket a könnyebb kezelhetőség érdekében. Így összeállíthatja strong>egész hordozható műhelystrong> – rendezővel, dupla zárral és szorítólécekkel ellátott modelleket kínálunk. A legkényelmesebb szállítás érdekében azt javasoljuk, hogy a teljes összeállítás alapjaként egy kerekes modellt használjon. A biztonság kedvéért olvassa el a következő oldalon a különböző típusú bőröndök kompatibilitását: kategória leírása. Példa több fővonal összekapcsolásáraMivel kompatibilis ez a modell ? Az alsó zár helyett szállítókerekekkel van felszerelve. A felső zárakkal a következőket rögzítheti hozzá: Minden "A" típusú tok alsó zárral "B" típusú tok 55 cm szélességgel Hídak/szervezők alsó zárral A
| Termék ID: | #5898822 |
| A tárolóedény típusa: | szerszámtok |
| Alsó csatlakozási rendszer: | semmilyen |
| Anyag: | műanyag |
| Felső csatlakozási rendszer: | A |
| Garancia: | 5 év |
| Hossz: | 54,6 cm |
| Jellemzők: | szerszámos tálcabeépített szervezőelválasztókkerekek |
| Magasság: | 40 cm |
| Szélesség: | 38 cm |
| Szín: | fekete |