C szállítódoboz, 52 x 32, 9 x 21 cm, 7 db rendező, fekete
0 / 5
0 / 5
Moduláris tárolási megoldás szerszámaihoz Ön olyan szakember, akinek a munkájához szerszámok és alkatrészek gazdag arzenáljára van szüksége? Akkor figyeljen – ezek a moduláris bőröndök lehetővé teszik, hogy mindig nálad legyen minden, amire szüksége van. Tartós, kiváló minőségű polimerekből készült konstrukció akár 50 kg-ot bír el. Mit kínál ez az Ön számára? Kedzett műanyagból készült konstrukció Több darab egymásra helyezésének lehetősége 7 tokrendező 52 x 32,9 x 21 cm (hossz x szélesség x magasság) Ez tulajdonképpen egy dobozból és 7 kis szervezőből álló készlet, amely önmagában is jól fog szolgálni. A doboz függőleges falra szerelhető, ahol praktikus polcként használhatja a különböző típusú alkatrészeket tartalmazó szervezők számára. Minden tok lehet külön használhatók , de a modulárisak fő előnye, hogy pontosan az Ön igényei szerint kombinálhatja őket. Hogyan működik? Minden moduláris bőröndhöz és rendezőhöz 2 alapvető információ található – a felső és az alsó zár típusa. Ha egy adott modell alsó zárja kompatibilis egy másik felső zárjával, az azt jelenti, hogy összeillesztheti őket a könnyebb kezelhetőség érdekében. Így összeállíthatja strong>egész hordozható műhelystrong> – rendezővel, dupla zárral és szorítórudakkal ellátott modelleket kínálunk. A legkényelmesebb szállítás érdekében azt javasoljuk, hogy a teljes összeállítás alapjaként egy kerekes modellt használjon. A biztonság kedvéért olvassa el a következő oldalon a különböző típusú bőröndök kompatibilitását: kategória leírása. Példa több fővonal összekapcsolásáraMivel kompatibilis ez a modell ?Alkalmas: Minden "C" típusú tok és dobozdiv> Illehető: Minden tok és doboz "C" típusú alsó zárral
| Termék ID: | #5898667 |
| A tárolóedény típusa: | doboz |
| Alsó csatlakozási rendszer: | C |
| Anyag: | műanyag |
| Felső csatlakozási rendszer: | C |
| Garancia: | 5 év |
| Hossz: | 52 cm |
| Jellemzők: | beépített szervező |
| Magasság: | 21 cm |
| Szélesség: | 32,9 cm |
| Szín: | fekete |