Elemtartó doboz 29, 5 x 19, 5 x 7 cm, teszterrel, fekete
0 / 5
0 / 5
Ha nagy mennyiségű akkumulátor-technológiával dolgozik, praktikus, hogy mindig legyen kéznél tartalék cella. Ez a doboz nagyban megkönnyíti a dolgát – akár 85 különböző típusú elemet is elhelyezhet kompakt méretben (a 9 V-os celláktól a mikroceruzákig). A csomagban egyakkumulátorteszt is található, amellyel azonnal felismerhető, hogy mely elemeket már nincs értelme tárolni. A doboz edzett műanyagból készült, az átlátszó fedél pedig készült polikarbonátból. Magas ütésállósággal büszkélkedhet, így nem kell félnie a doboz használatától még a műhelyben sem. Itt is értékelni fogja a falra szerelés lehetőségét.
| Termék ID: | #5898760 |
| A tárolóedény típusa: | dobozdoboz az elemeknek |
| Anyag: | műanyag |
| Garancia: | 5 év |
| Hossz: | 29,5 cm |
| Magasság: | 7 cm |
| Szélesség: | 19,5 cm |
| Szín: | fekete |