Két tokrendező 28, 7 x 18, 6 x 10 cm, elválasztók, szürke
0 / 5
0 / 5
A szervezők praktikus módja annak, hogy a kisebb edényeket és alkatrészeket rendben tartsa, és ugyanakkor mindig kéznél legyen. Ez a modell eltávolítható válaszfalakkal van felszerelve, amelyek segítségével pontosan a méretéhez igazíthatja a tárhelyet. Ez két rendező köti össze . Így nagyszámú apró tárgyat tárolhat benne, amelyeket aztán könnyedén oda vihet, ahol szüksége van rájuk – a zárak összehajtása és felpattintása után a termék praktikus tokká válik.
| Termék ID: | #5898177 |
| A tárolóedény típusa: | eszközrendező |
| Anyag: | műanyag |
| Garancia: | 5 év |
| Hossz: | 28,7 cm |
| Jellemzők: | elválasztók |
| Magasság: | 10 cm |
| Szélesség: | 18,6 cm |
| Szín: | szürke |