MH-3 BOX műanyag tároló doboz 350X200X200 mm (zöld) (34_MH-3_BOX_Z)
0 / 5
0 / 5
Max. terhelhetőség120 kgMax. terhelhetőség felfüggesztve20kgCsomag egység8 db/ kartonRaklap egység96 db/ raklap
A négy alapszín (sárga, piros, zöld, kék) és kedvezőbb árú színátállásos kivitelben
Az MH-BOX dobozok tartós, strapabíró műanyagból készült tárolódobozok.
A négyféle méretben készülő MH BOX dobozok alkalmasak csavarok, apró alkatrészek, szerszámok, egyéb eszközök tárolására.
Az MH BOX dobozok önállóan, egymás tetejére helyezve, vagy hátfalra illeszthető módon egyaránt alkalmazható.
Az MH BOX dobozok elején kialakított címketartó a rendszerezett tárolást segíti.
Az MH BOX dobozok sav- és lúgálló anyagból készülnek, tisztításuk könnyű.
| Termék ID: | #5899241 |
| Egységcsomag szállítás: | Csomagban rendelhető |
| Hosszúság: | 350 mm |
| Magasság: | 200 mm |
| Szállítási költség: | 5715 |
| Szélesség: | 200 mm |
| Szín: | #17ba27 |
| Térfogat: | 14 L |
| Típus: | MH BOX |
| Várható szállítási dátum: | 7 |