Moduláris szerszámtáska kerekekkel 45 x 36 x 64 cm, fekete
0 / 5
0 / 5
Ez a mobil bőröndkészlet nagyszerű megoldást jelent Önnek, ha sok szerszámot és alkatrészt használ a munkahelyén. A készlet egy bőröndből, egy dobozból és egy mély tárolóból áll, a felső tok ezenkívül rendszerezőkkel, válaszfalakkal és dobozokkal van felszerelve. Összeállítás, ill. a kocsi szétszerelése pillanatok kérdése – csak oldja ki vagy rögzítse az oldalsó zárakat. A szállítás a kerekeknek és az összecsukható fogantyúnak köszönhetően gyerekjáték lesz. A konstrukció tartós bordás műanyagból készült, amely ellenáll az ütéseknek, a pornak és a folyadékoknak. Mit kínál? Tágas kerekes doboz zárakkal a bőrönd rögzítéséhez Bőrönd összecsukható szállítófogantyúval és fogantyúval a független hordozáshoz Mély tárhely a könnyebb szervezési tartalom érdekében Két rendszerező válaszfalakkal és dobozokkal a csomagtartó fedelében
| Termék ID: | #5899534 |
| A tárolóedény típusa: | szerszámtok |
| Anyag: | műanyag |
| Garancia: | 5 év |
| Hossz: | 45 cm |
| Jellemzők: | szerszámos tálcabeépített szervezőelválasztókdobozokkerekek |
| Magasság: | 64 cm |
| Szélesség: | 36 cm |
| Szín: | fekete |