Qbrick System - Görgős platform SYSTEM ONE RED ULTRA HD (256564)
0 / 5
0 / 5
Qbrick System One bővebben
| Termék ID: | #5898541 |
| EAN kód: | 5901238256564 |
| Bővíthető: | Igen, további QBRICK 585 mm-es összekapcsolási mérettel rendelkező elemekkel |
| Category: | Otthon és kert > Szerszámos láda, szerszámos táska, szortimenter |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Kéziszerszám változat: | QBRICK műanyag alaplap |
| Összekapcsolási méret: | 585 mm-es rendszer |
| PDF letöltés: | https://drive.google.com/file/d/18xv0SWjrTm6TRgo37EB_IO4fKdCy4hP_/view?usp=share_link |
| Szerszámosláda magasság: | 180 mm |
| Szerszámosláda mélység: | 510 mm |
| Szerszámosláda szélesség: | 745 mm |
| Táska felépítése: | QBRICK Gurulós platform |