RYUMA - bőr szerszámos övtáska - RTC-ML30
0 / 5
0 / 5
Robusztus szerszámos táska a RYUMA termékcsaládból. Könnyedén rögzíthető övre. A táska egy kis karabinerrel és egy ragasztószalagos hurokkal érkezik. A RYUMA övtáska jellemzői: ✅ Övre való szerszámos táska ✅ Valódi bőrből készült ✅ Fémkarabiner és hurkok arany színben ✅ Arany színű varrás ✅ Párnázott ✅ Tartós, robosztus anyag ✅ Ikonikus megjelenés ✅ 4 funkció
| Termék ID: | #5899224 |
| Állvány: | nem |
| Anyag: | bőr, fém |
| Anyagvastagság: | 3 mm |
| Csomagolt mennyiség: | 1 |
| Kompatibilis: | bármely övvel |
| Magasság: | 18 cm |
| Mélység: | 7,5 cm |
| Súly: | 135 g |
| Szélesség: | 12,5 cm |
| Típus: | RTC-ML30 |
| Vízálló: | nem |
| Zsebek és hurkok száma: | 4 |