RYUMA - kézműves szerszámos övtáska - RTC-ML16
0 / 5
0 / 5
Robusztus szerszámos táska kézművesek számára a RYUMA márkától, amely könnyen rögzíthető övre. A táska egy fémkarabinerrel és egy ragasztószalagos hurokkal érkezik. A RYUMA övtáska jellemzői: ✅ Övre való szerszámos táska ✅ Erős szövet és műbőr ✅ Arany színű acélszemek ✅ Arany színű varrás ✅ Párnázott ✅ Tartós, robusztus anyag ✅ Ikonikus megjelenés ✅ 6 funkció
| Termék ID: | #5898643 |
| Állvány: | nem |
| Anyag: | nejlon, műbőr, fém |
| Anyagvastagság: | 4 mm |
| Csomagolt mennyiség: | 1 |
| Kompatibilis: | bármely övvel |
| Magasság: | 26 cm |
| Mélység: | 12 cm |
| Súly: | 300 g |
| Szélesség: | 19 cm |
| Típus: | RTC-ML16 |
| Vízálló: | nem |
| Zsebek és hurkok száma: | 6 |