RYUMA - kézműves szerszámos övtáska - RTC-ML20
0 / 5
0 / 5
Nejlonból készült kézműves szerszámos táska a RYUMA márkától. Könnyedén rögzíthető övre. A táska egy fémkarabinerrel és egy ragasztószalagos hurokkal érkezik. A RYUMA övtáska jellemzői: ✅ Övre való szerszámos táska ✅ Nejlonból készült ✅ Fémkarabiner és hurok ✅ Arany színű varrás ✅ Párnázott ✅ Tartós, erős anyag ✅ Ikonikus megjelenés ✅ 8 funkció
| Termék ID: | #5898882 |
| Állvány: | nem |
| Anyag: | nejlon, műbőr, fém |
| Anyagvastagság: | 4 mm |
| Csomagolt mennyiség: | 1 |
| Kompatibilis: | bármely övvel |
| Magasság: | 33 cm |
| Mélység: | 15 cm |
| Súly: | 500 g |
| Szélesség: | 28 cm |
| Típus: | RTC-ML20 |
| Vízálló: | nem |