RYUMA - kézműves szerszámos övtáska - RTC-ML7
0 / 5
0 / 5
Övre erősíthető kézműves szerszámos táska a RYUMA márkától. A táska egy kis karabinerrel és egy ragasztószalagos hurokkal érkezik. A RYUMA övtáska jellemzői: ✅ Övre való szerszámos táska ✅ Erős szövet és műbőr ✅ Aranyszínű acélszemek ✅ Arany színű varrás ✅ Párnázott ✅ Tartós, erős anyag ✅ Ikonikus megjelenés ✅ 5 funkció
| Termék ID: | #5899463 |
| Állvány: | nem |
| Anyag: | nejlon, műbőr, fém |
| Anyagvastagság: | 4 mm |
| Csomagolt mennyiség: | 1 |
| Kompatibilis: | bármely övvel |
| Magasság: | 29 cm |
| Mélység: | 6 cm |
| Súly: | 150 g |
| Szélesség: | 14 cm |
| Típus: | RTC-ML7 |
| Vízálló: | nem |
| Zsebek és hurkok száma: | 5 |