RYUMA - kis kézműves szerszámos övtáska - RTC-ML11
0 / 5
0 / 5
Egy kis övtáska apróságok számára a RYUMA-tól, amely könnyen rögzíthető az övre. A táska egy kis karabinerrel van ellátva. A RYUMA övtáska jellemzői: ✅ Övre való szerszámos táska ✅ Erős, merev anyag ✅ Arany színű acélszemek ✅ Arany színű varrás ✅ Párnázott ✅ Tartós és robosztus ✅ Ikonikus megjelenés
| Termék ID: | #5899154 |
| Állvány: | nem |
| Anyag: | nejlon, fém |
| Anyagvastagság: | 4 mm |
| Csomagolt mennyiség: | 1 |
| Kompatibilis: | bármely övvel |
| Magasság: | 13,5 cm |
| Mélység: | 7 cm |
| Súly: | 120 g |
| Szélesség: | 12 cm |
| Típus: | RTC-ML11 |
| Vízálló: | nem |
| Zsebek és hurkok száma: | 2 |