RYUMA - szerszámos övtáska tartós vászonból - RTC-ML32
0 / 5
0 / 5
Egy strapabíró szerszámos táska a RYUMA márkától, amely könnyen rögzíthető övhöz. Kiváló minőségű, merev vászon - durva pamutszövet és varrás biztosítja a hosszú élettartamot. A RYUMA övtáska jellemzői: ✅ Övre való szerszámos táska ✅ Erős szövet és műbőr ✅ Fémkarabiner és hurkok ✅ Arany színű varrás ✅ Tartós, robosztus anyag ✅ Ikonikus megjelenés ✅ 8 funkció
| Termék ID: | #5898812 |
| Állvány: | nem |
| Anyag: | vászon, műbőr, fém |
| Anyagvastagság: | 2 mm |
| Csomagolt mennyiség: | 1 |
| Kompatibilis: | bármely övvel |
| Magasság: | 29,5 cm |
| Mélység: | 7 cm |
| Súly: | 465 g |
| Szélesség: | 21 cm |
| Típus: | RTC-ML32 |
| Vízálló: | nem |