Szállítódoboz A, 30 cm, fekete
0 / 5
0 / 5
Moduláris tárolási megoldás szerszámaihoz Ön olyan szakember, akinek a munkájához szerszámok és alkatrészek gazdag arzenáljára van szüksége? Akkor figyeljen – ezek a moduláris bőröndök lehetővé teszik, hogy mindig nálad legyen minden, amire szüksége van. A kiváló minőségű polimerekből készült tartós konstrukció 25 kg-ig tart. Mit kínál ez a konkrét? Fogantyú a független szállításhoz Gyakorlati rakásos rendszer Rögzítési lehetőség más elemekhez 54,4 x 36,2 x 30 cm (hosszúság x szélesség x magasság) Mindegyik bőrönd külön-külön használható, de a moduláris kofferek fő előnye, hogy pontosan az Ön igényei szerint kombinálhatja őket. Hogyan működik? Minden moduláris bőröndhöz és szervezőhöz két lényeges információ található – a felső és alsó zár típusa. Ha egy adott modell alsó zárja kompatibilis egy másik felső zárjával, az azt jelenti, hogy összeillesztheti őket a könnyebb kezelhetőség érdekében. Így összeállíthatja strong>egész hordozható műhelystrong> – rendezővel, dupla zárral és szorítórudakkal ellátott modelleket kínálunk. A legkényelmesebb szállítás érdekében azt javasoljuk, hogy a teljes összeállítás alapjaként egy kerekes modellt használjon. A biztonság kedvéért olvassa el a következő oldalon a különböző típusú bőröndök kompatibilitását: kategória leírása. Példa több fővonal összekapcsolásáraMivel kompatibilis ez a modell ? Az alaphoz bármilyen "A" típusú bőrönd vagy doboz csatlakoztatható, amely felső zárral rendelkezik. Ez a modell nem rendelkezik vele, de lehetőséget kínál több darab egymásra halmozására. A hely hatékony kihasználása érdekében kétféleképpen is egymásra rakják, ami a doboz függőleges tengelyének 180°-os elfordításával dől el: Nagy számú üres doboz szállításakor, Egymásba csúsztatva sok helyet takaríthat meg . Ha elfordítják, a dobozok összetartanak anélkül, hogy becsúsznának, így nem aggódnia kell amiatt, hogy tartalmuk összetörik.
| Termék ID: | #5899176 |
| A tárolóedény típusa: | doboz |
| Alsó csatlakozási rendszer: | A |
| Anyag: | műanyag |
| Felső csatlakozási rendszer: | semmilyen |
| Garancia: | 5 év |
| Hossz: | 54,4 cm |
| Magasság: | 30 cm |
| Szélesség: | 36,2 cm |
| Szín: | fekete |