Szerszámtartó 30 x 16, 7 x 15 cm, fekete
0 / 5
0 / 5
Ez az egyszerű szerszámtáska minden ezermesternek vagy ezermesternek jól jön. A teljes szerkezet edzett műanyagból készült, amely mechanikai ellenállást és akár 6 kg-os teherbírást biztosít a doboznak. Mit kínál Önnek? Egy fűzőlyuk a zár meghosszabbításához Beillesztés a könnyebb tartalomrendezés érdekében Ergonomikus fogantyú
| Termék ID: | #5898647 |
| A tárolóedény típusa: | szerszámtok |
| Anyag: | műanyag |
| Garancia: | 5 év |
| Hossz: | 30 cm |
| Jellemzők: | szerszámos tálca |
| Magasság: | 15 cm |
| Szélesség: | 16,7 cm |
| Szín: | fekete |