Szerszámtartó 38, 4 x 33, 5 x 14, 4 cm, válaszfalakkal, fekete
0 / 5
0 / 5
Ez az egyszerű szerszámtáska minden ezermesternek vagy ezermesternek jól jön. A szerkezet edzett műanyagból készült, amely mechanikai ellenállást biztosít a doboznak. A tok fedelében egy robusztus polikarbonát tetővel beépített válaszfal-rendező található a kisebb edények és alkatrészek áttekinthető tárolására .
| Termék ID: | #5898109 |
| A tárolóedény típusa: | szerszámtokeszközrendező |
| Anyag: | műanyag |
| Garancia: | 5 év |
| Hossz: | 38,4 cm |
| Jellemzők: | beépített szervezőelválasztók |
| Magasság: | 14,4 cm |
| Szélesség: | 33,5 cm |
| Szín: | fekete |