Szerszámtartó alumínium fogantyúval és zárakkal 47, 6 × 26 × 25, 6 cm, dobozok, piros
0 / 5
0 / 5
Ez az egyszerű szerszámtáska minden ezermesternek vagy ezermesternek jól jön. A konstrukció edzett műanyagból készült, amely mechanikai ellenállást és akár 12 kg-os teherbírást biztosít a doboznak. A fedelet két alumínium zár rögzíti. Mit kínál? Nagy dobozrendező átlátszó fedéllel Behelyezés a könnyebbség érdekében a tartalom elrendezése Rögzített alumínium fogantyú
| Termék ID: | #5898885 |
| A tárolóedény típusa: | szerszámtok |
| Anyag: | műanyagfém |
| Garancia: | 5 év |
| Hossz: | 47,6 cm |
| Jellemzők: | szerszámos tálcabeépített szerveződobozok |
| Magasság: | 25,6 cm |
| Szélesség: | 26 cm |
| Szín: | piros |