Szerszámtartó B, szélesség 55 cm, rendszerező, fekete
0 / 5
0 / 5
Moduláris tárolási megoldás szerszámaihoz Ön olyan szakember, akinek a munkájához szerszámok és alkatrészek gazdag arzenáljára van szüksége? Akkor figyeljen – ezek a moduláris bőröndök lehetővé teszik, hogy mindig nálad legyen minden, amire szüksége van. Tartós, kiváló minőségű polimerekből készült konstrukció 30 kg-ig tart. Mit kínál ez a konkrét? Kedzett műanyagból készült konstrukció fém elemekkel Betét a tartalom jobb rendszerezéséhez Szervező a fedélben állítható elválasztókkal és dobozokkal 55 x 28 x 26,4 cm (H x Sz x Ma ) Az egyes bőröndöket külön-külön is használhatja, de a modulárisak fő előnye, hogy pontosan az Ön igényei szerint kombinálhatja őket. Hogyan működik? Minden moduláris bőröndhöz és szervezőhöz , 2 lényeges információt talál – a felső és alsó zár típusát. Ha egy adott modell alsó zárja kompatibilis egy másik felső zárjával, az azt jelenti, hogy összeillesztheti őket a könnyebb kezelhetőség érdekében. Így összeállíthatja strong>egész hordozható műhelystrong> – rendezővel, dupla zárral és szorítórudakkal ellátott modelleket kínálunk. A legkényelmesebb szállítás érdekében azt javasoljuk, hogy a teljes összeállítás alapjaként egy kerekes modellt használjon. A biztonság kedvéért olvassa el a következő oldalon a különböző típusú bőröndök kompatibilitását: kategória leírása. Példa több fővonal összekapcsolásáraMivel kompatibilis ez a modell ?Alkalmas: „A típusú tokok felső zárral „B típusú " azonos szélességű kofferekIllehető: Azonos "B" típusú bőröndök szélesség
| Termék ID: | #5899427 |
| A tárolóedény típusa: | szerszámtok |
| Alsó csatlakozási rendszer: | B |
| Anyag: | műanyag |
| Felső csatlakozási rendszer: | B |
| Garancia: | 5 év |
| Hossz: | 55 cm |
| Jellemzők: | szerszámos tálcabeépített szervezőelválasztókdobozok |
| Magasság: | 26,4 cm |
| Szélesség: | 28 cm |
| Szín: | fekete |