Szerszámtáska A, 30, 7 cm, fekete
0 / 5
0 / 5
Moduláris tárolási megoldás szerszámaihoz Ön olyan szakember, akinek a munkájához szerszámok és alkatrészek gazdag arzenáljára van szüksége? Akkor figyeljen – ezek a moduláris bőröndök lehetővé teszik, hogy mindig nálad legyen minden, amire szüksége van. A kiváló minőségű polimerekből készült strapabíró konstrukció akár 50 kg-ot bír el, és elég erős ahhoz, hogy ideiglenes lépcsőként vagy munkalapként is használható legyen. Mit kínál ez a konkrét?Kemény műanyag szerkezet fém elemekkel 2 betét a tartalom jobb rendezéséhez 2 állítható válaszfal 54,6 × 38 × 30,7 cm (hossz × szélesség × magasság) Minden bőrönd külön-külön használható, de a modulárisak fő előnye a pontos kombinálhatóság az Ön igényei szerint . Hogyan működik? Minden moduláris bőröndhöz és rendezőhöz 2 lényeges információt talál - a felső és alsó zár típusát. Ha egy adott modell alsó zárja kompatibilis egy másik felső zárjával, az azt jelenti, hogy összeillesztheti őket a könnyebb kezelhetőség érdekében. Így összeállíthatja strong>egész hordozható műhelystrong> – rendezővel, dupla zárral és szorítórudakkal ellátott modelleket kínálunk. A legkényelmesebb szállítás érdekében azt javasoljuk, hogy a teljes összeállítás alapjaként egy kerekes modellt használjon. A biztonság kedvéért olvassa el a következő oldalon a különböző típusú bőröndök kompatibilitását: kategória leírása. Példa több fővonal összekapcsolásáraMivel kompatibilis ez a modell ?Elfér: Minden "A" típusú bőröndhözIllik: Minden "A" típusú alsó zárral ellátott tok "B" típusú tok 55 vagy 45 cm széles Hidak/szervezők alsó zárral A
| Termék ID: | #5898949 |
| A tárolóedény típusa: | szerszámtok |
| Alsó csatlakozási rendszer: | A |
| Anyag: | műanyag |
| Felső csatlakozási rendszer: | A |
| Garancia: | 5 év |
| Hossz: | 54,6 cm |
| Jellemzők: | szerszámos tálcaelválasztók2 felső zár |
| Magasság: | 40,7 cm |
| Szélesség: | 38 cm |
| Szín: | fekete |