Szerszámtok 26, 9 x 17, 7 x 15, 5 cm, piros
0 / 5
0 / 5
Ez az egyszerű szerszámtáska minden ezermesternek vagy ezermesternek jól jön. A teljes szerkezet edzett műanyagból készült, amely mechanikai ellenállást és akár 10 kg-os teherbírást biztosít a doboznak. A tartalom rendszerezését a fogantyús betét segíti. div>
| Termék ID: | #5898727 |
| A tárolóedény típusa: | szerszámtok |
| Anyag: | műanyag |
| Garancia: | 5 év |
| Hossz: | 26,9 cm |
| Jellemzők: | szerszámos tálca |
| Magasság: | 15,5 cm |
| Szélesség: | 17,7 cm |
| Szín: | piros |