Szervező 28, 4 × 19, 5 × 4 cm, elválasztók, fekete
0 / 5
0 / 5
A szervezők praktikus módja annak, hogy a kisebb edényeket és alkatrészeket rendben tartsa, és ugyanakkor mindig kéznél legyen. Ez a modell fix partíciókkal van felszerelve. Az átlátszó polipropilén fedél megkönnyíti a megfelelő alkatrész megtalálását annak kinyitása nélkül is.
| Termék ID: | #5899247 |
| A tárolóedény típusa: | eszközrendező |
| Anyag: | műanyag |
| Garancia: | 5 év |
| Hossz: | 28,4 cm |
| Jellemzők: | elválasztók |
| Magasság: | 4 cm |
| Szélesség: | 19,5 cm |
| Szín: | fekete |