Szervező 28, 5 x 15, 8 x 5, 7 cm, válaszfalakkal, piros
0 / 5
0 / 5
Ennek a szervezőnek a kialakítása nem is lehetne egyszerűbb, de az egyszerűség gyakran erő. Ez egy egyszerű és kompakt módszer a szerszámok és alkatrészek rendszerezésére. 3 elválasztót tartalmaz a csomag. A konfiguráció módosítása másodpercek kérdése, így Önön múlik, hogy hányat használ.
| Termék ID: | #5899227 |
| A tárolóedény típusa: | eszközrendező |
| Anyag: | műanyag |
| Garancia: | 5 év |
| Hossz: | 28,5 cm |
| Jellemzők: | elválasztók |
| Magasság: | 5,7 cm |
| Szélesség: | 15,8 cm |
| Szín: | piros |