Szervező C, 36, 8 cm, magas dobozokkal, fekete
0 / 5
0 / 5
Moduláris tárolási megoldás szerszámaihoz Ön olyan szakember, akinek a munkájához szerszámok és alkatrészek gazdag arzenáljára van szüksége? Akkor figyeljen – ezek a moduláris rendszerezők lehetővé teszik, hogy mindig nálad legyen minden, amire szüksége van. Az átlátszó polikarbonát fedélnek köszönhetően pedig mindent megtalálsz a dobozban. Mit kínál ez a konkrét? Kemény műanyag konstrukció fém elemekkel li> 4 kis kivehető doboz + 1 nagyobb doboz 3 válaszfallal Lehetőség van egymásra halmozásra 36,8 x 22,8 x 12,6 cm (hossz x szélesség x magasság) Minden darabot külön-külön is használhat, de a moduláris elemek fő előnye, hogy pontosan az Ön igényei szerint kombinálhatja őket. Hogyan működik? Minden moduláris bőröndhöz és rendezőhöz 2 alapvető fontosságú információk – a felső és alsó zár típusa. Ha egy adott modell alsó zárja kompatibilis egy másik felső zárjával, az azt jelenti, hogy összeillesztheti őket a könnyebb kezelhetőség érdekében. Így összeállíthatja strong>egész hordozható műhelystrong> – rendezővel, dupla zárral és szorítórudakkal ellátott modelleket kínálunk. A legkényelmesebb szállítás érdekében azt javasoljuk, hogy a teljes összeállítás alapjaként egy kerekes modellt használjon. A biztonság kedvéért olvassa el a következő oldalon a különböző típusú bőröndök kompatibilitását: kategória leírása. Példa több fővonal összekapcsolásáraMivel kompatibilis ez a modell ?Illesz: Minden "C" típusú, zárral ellátott rendező Zárt tokok ill. dobozok "C" típusú Hídak/szervezők felső C zárralIlleszkedik: Minden "C" típusú szervező " alsó zárral"C" típusú szervező egyedi rendszerrel rendelkezik zárak közül közvetlenül a fedélen és az alapon. Tetszés szerint csatlakoztathatja őket egymáshoz. A "C" típusú bőröndökhöz a bőrönd záraival rögzítheti őket, de az "A" modellekhez speciális rendszerezőre lesz szükség - az AC híd.
| Termék ID: | #5898478 |
| A tárolóedény típusa: | eszközrendező |
| Alsó csatlakozási rendszer: | C |
| Anyag: | műanyag |
| Felső csatlakozási rendszer: | C |
| Garancia: | 5 év |
| Hossz: | 36,8 cm |
| Jellemzők: | dobozok |
| Magasság: | 12,6 cm |
| Szélesség: | 22,8 cm |
| Szín: | fekete |