Táskarendező 57, 7 x 39 x 10, 5 cm, elválasztók, fekete
0 / 5
0 / 5
A szervezők praktikus módja annak, hogy a kisebb edényeket és alkatrészeket rendben tartsa, és ugyanakkor mindig kéznél legyen. Ez a modell eltávolítható válaszfalakkal van felszerelve, amelyek segítségével pontosan az Ön igényeihez szabhatja a tárhelyet. Az átlátszó polipropilén fedél megkönnyíti a megfelelő alkatrész megtalálását annak kinyitása nélkül is.
| Termék ID: | #5899052 |
| A tárolóedény típusa: | eszközrendező |
| Anyag: | műanyag |
| Garancia: | 5 év |
| Hossz: | 57,7 cm |
| Jellemzők: | elválasztók |
| Magasság: | 10,5 cm |
| Szélesség: | 39 cm |
| Szín: | fekete |