Zárható tárolódoboz 11, 9 x 7, 7 x 5, 8 cm, fekete
0 / 5
0 / 5
Mindenki, aki sok eszközzel és komponenssel dolgozik, tudja, hogy soha nincs elég tárhely a munkahelyen – hát miért ne függőleges felületeket használ? Ebben a csomagban talál egy 11,9 x 7,7 x 5,8 cm méretű tárolódobozt (hossz x szélesség x magasság) védőburkolattal, amelyen ez segít rendet tartasz műhelyedben vagy garázsodban, ugyanakkor minden kéznél van. Az azonos méretű dobozok egymásra rakhatók és a kampóknak köszönhetően felteheti őket szerelősínre vagy panelre . Minden tárhely számít
| Termék ID: | #5898210 |
| A tárolóedény típusa: | doboz |
| Anyag: | műanyag |
| Garancia: | 5 év |
| Hossz: | 11,9 cm |
| Magasság: | 5,8 cm |
| Szélesség: | 7,7 cm |
| Szín: | fekete |