Zárható tárolódoboz 29, 6 x 19, 7 x 14, 7 cm, fekete
0 / 5
0 / 5
Mindenki, aki sok eszközzel és komponenssel dolgozik, tudja, hogy soha nincs elég tárhely a munkahelyen – hát miért ne függőleges felületeket használ? Ebben a csomagban egy 29,6 x 19,7 x 14,7 cm méretű tárolódobozt (hosszúság x szélesség x magasság) talál védőburkolattal, amelyen segíteni fog. rendet tartasz műhelyedben vagy garázsodban, ugyanakkor minden kéznél van. Az azonos méretű dobozok egymásra rakhatók és a kampóknak köszönhetően felteheti őket szerelősínre vagy panelre . Minden tárhely számít
| Termék ID: | #5899306 |
| A tárolóedény típusa: | doboz |
| Anyag: | műanyag |
| Garancia: | 5 év |
| Hossz: | 29,6 cm |
| Magasság: | 14,7 cm |
| Szélesség: | 19,7 cm |
| Szín: | fekete |