Calpeda - 4SDFM 36/17
0 / 5
0 / 5
A Calpeda 4SDFM 36/17 EC csõbúvár szivattyú homoktűrése 150g/m3. Dupla tengelytömítéssel, csúszógyűrűs tömítéssel készül kiváló minõségben. A Calpeda 4SDFM 36/17 EC gyári 2 méter hosszú vezetékkel kerül forgalomba. ( Igény esetén vízmentes kábeltoldást készítünk. ) A Calpeda 4SDFM 36/17 EC csõbúvár szivattyú külsõ kondezátorral rendelkezik, ennek elõnye, hogy kondenzátor cseréhez nem kell a szivattyút kiemelni a kútból. Igen kedvezõ hatásfokú motorokkal készül, melyek javíthatóak! A szállított folyadék maximális hõmérséklete: +35 fokNyomóoldali csatlakozás rézötvözetbõl, beépített visszacsapószeleppel. A Calpeda 4SDF sorozat házellátásra, locsolásra, öntözõrendszerek megtáplálására egyaránt jó választás.
| Termék ID: | #5493877 |
| Energiaforrás: | Elektromos |
| Maximális emelőmagasság: | 99 m |
| Maximális szállítási mennyiség: | 80 liter/perc |
| Maximális vízhőmérséklet: | 35 °C |
| Szivattyúház anyaga: | Rozsdamentes acél |
| Teljesítmény: | 1100 W |
| Típus: | Csőkút szivattyú |