Calpeda - MXPM 404/A
0 / 5
0 / 5
Calpeda MXPM 404/A többlépcsős szivattyú tiszta víz és az alkatrészekre kémiailag semleges folyadékok szivattyúzására alkalmas. Calpeda MXPM 404/A többlépcsős szivattyú úgy lett megtervezve, hogy akár nagy mennyiségű levegőt, gázt tartalmazó víz felszívására is alkalmas legyen. Calpeda MXPM 404/A többlépcsős szivattyú rendkívüli megb zhatóságának, kiváló hatásfokának, szinte zajtalan üzemmódjának és minimális karbantartási igényének köszönhetően kiválóan alkalmas háztartási, ipari és lakossági alkalmazásra, különösen automatikus vízellátó rendszerek közepes és nagy ellátótartályaihoz, automata öntözőrendszerekhez, nyomásfokozáshoz, házi kertek és díszkertek, stb. öntözésére. Calpeda MXPM 404/A többlépcsős szivattyú már mizonyított mind ipari, mind háztartási területen.
| Termék ID: | #5500994 |
| Energiaforrás: | Elektromos |
| Maximális emelőmagasság: | 40 m |
| Maximális szállítási mennyiség: | 120 liter/perc |
| Maximális vízhőmérséklet: | 50 °C |
| Szivattyúház anyaga: | Öntvény |
| Teljesítmény: | 750 W |
| Típus: | Kerti, önfelszívó szivattyú |