Ebara - 2CDXHSM 70/20
0 / 5
0 / 5
Ebara 2CDX sorozatú, rozsdamentes, élelmiszeripari szivattyú. A rozsdamentes szivattyú alkalmazható koptató hatástól mentes, nem agreszív, nem robbanásveszélyes, és a szivattyú anyagát meg nem támadó folyadékhoz. Az EBARA 2CDX élelmiszeripari szivattyú széles választéka, a különbözõ teljesítménygörbék az optimális típus kiválasztását teszik lehetõvé. A rozsdamentes szivattyú minden speciális igény kielégítéséhez igazodik az ipar, mezõgazdaság, általános vízmű létesítményekhez, permetezõ öntözéshez, nyomásos rendszerekhez, fűtõ és légkondicionáló berendezésekhez egyaránt használhatóak. A rozsdamentes szivattyú hidrofór tartállyal összeépítve vízellátó berendezésként házi vízmű vagy ipari vízellátó rendszerben is alkalmazható. A rozsdamentes szivattyú nyomásfokozó szivattyúként is alkalmazható vízellátó rendszerekben. Az EBARA 2CDX szivattyúk fagyálló/víz keverékének a szállítására is alkalmas a speciális tengelytömítésének köszönhetõen. Anyagok: Szivattyúház, járókerék, tengely és csúszógyűrű tartó rozsdamentes acélból AISI304 (EN 1.4301), motortartó alumíniumból készül. Tömítése csúszógyűrű (szilikon karbid/szilikon karbid/FPM (VITON)! Technikai adatok: Emelõmagasság (Hm): 60-44 Folyadékszállítás: (l/perc): 20-80 Max. szívómélység (m): 7 Max. üzemi nyomás (bar): 8 Feszültség: 230V-50Hz Motor (kW): 1,5 Csatlakozás (gas): Szívóoldal 1.1/4" (5/4"), nyomóoldal 1" Maximum folyadékhõmérséklet: -5 +110 0C Védelem: IP55
| Termék ID: | #5501577 |
| Energiaforrás: | Elektromos |
| Maximális emelőmagasság: | 60 m |
| Maximális szállítási mennyiség: | 80 liter/perc |
| Maximális vízhőmérséklet: | 110 °C |
| Szivattyúház anyaga: | Rozsdamentes acél |
| Teljesítmény: | 1500 W |
| Típus: | Centrifugál szivattyú |