Ebara - 3TP2-9 FHS M/1.5 PFC
0 / 5
0 / 5
EBARA 3TP sorozatú 3-os csõszivattyú Alkalmazás: Vízrendszerekhez (TIFQ, ACS, WRAS és minden Európai szabványú ivóvíz rendszerhez) Kisebb vizijátékok Öntözés és általános szivattyúzás Vízátemelés Tiszta víz nyomásfokozása Házi és kisebb ipari, mezõgazdasági vízellátó rendszerek Régi 4-os csõkutakhoz 4-nál kisebb csõkutakhoz (min. belsõ átmérõ 85mm) Technikai adatok: Plug&Play – egyszerű használat Könnyű kezelhetõség és alkalmazás Kompakt és robosztus kivitel Nagy hatékonyságú szivattyú és motor Energia megtakarítás Külsõ szabályozó alkalmazható Lágy indítás Jellemzõi: Teljes hõvédelem Szárazonfutás elleni védelem Túláram védelem Magas/alacsony feszültség védelem Fázis kimaradás védelem Szivattyú technikai adatok: Maximum merülési mélység: 150 m Maximum folyadék hõmérséklet: 350C Maximum megengedett homoktartalom: 50gr/m3 Csatlakozás: 1 (3TP2-3TP3 sorozat), 1.1/4 (3TP5 sorozat) Motor technikai adatok: Szigetelési osztály: F Védettség: IP68 230V-50Hz egyfázis Szerekezeti anyagok: Tengely AISI 304 Járókerék, fokozatház és diffuzór NORYL (PPO GF30) Szivattyú köppeny és fej rozsdamentes acél (EN 1.4308) EBARA 3TP2-9 FHS M/1,5 PFC 230V csõszivattyú műszaki adatai: Emelõmagasság: 152-54m Folyadékszállítás: 10-60 l/perc Motorteljesítmény: 1,5kW Feszültség: 230V-50Hz Csatlakozás: 1 belsõ menet
| Termék ID: | #5494718 |
| Energiaforrás: | Elektromos |
| Maximális emelőmagasság: | 152 m |
| Maximális szállítási mennyiség: | 60 liter/perc |
| Maximális vízhőmérséklet: | 35 °C |
| Szivattyúház anyaga: | Rozsdamentes acél |
| Teljesítmény: | 1500 W |
| Típus: | Csőkút szivattyú |