GMP - B2KQ-A 400V
0 / 5
0 / 5
Az önfelszívó szivattyú alkalmazható tiszta, koptató hatástól és szilárd szennyezõdéstõl mentes, nem agreszív, nem robbanásveszélyes és a szivattyú anyagát meg nem támadó folyadékhoz. Az önfelszívó szivattyú jól alkalmazható fúrt kutakhoz, kertek, fóliasátrak öntözésére, ill. igen alkalmas gázos vízű fúrt kutakhoz. Anyagok: Szivattyúház, motorpajzs, járókerék öntöttvasból, tengely rozsdamentes acélból (AISI416) készül. Tömítése csúszógyűrű (szén/kerámia/NBR). Emelõmagasság (Hm): 4-15 Folyadékszállítás: (l/perc): 390-60 Max. szívómélység: 9m Max. üzemi nyomás (bar): 6 Feszültség: 400V-50Hz Motor (kW): 1,1 Csatlakozás (gas): szívóoldal 2", nyomóoldal 2" Maximum folyadékhõmérséklet: 0-50 0C Védelem: IP44
| Termék ID: | #5494901 |
| Energiaforrás: | Elektromos |
| Maximális emelőmagasság: | 15 m |
| Maximális szállítási mennyiség: | 390 liter/perc |
| Maximális vízhőmérséklet: | 50 °C |
| Szivattyúház anyaga: | Öntvény |
| Teljesítmény: | 1100 W |
| Típus: | Kerti, önfelszívó szivattyú |