Grundfos - CM15-2 4-R-A-E-AVBE F-A-A-N (99086930)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5492496 |
| Energiaforrás: | Elektromos |
| Maximális emelőmagasság: | 29.7 m |
| Maximális szállítási mennyiség: | 283 liter/perc |
| Maximális vízhőmérséklet: | 90 °C |
| Szivattyúház anyaga: | Öntvény |
| Teljesítmény: | 2200 W |
| Típus: | Centrifugál szivattyú |