Grundfos - SP 14-27 (98711397)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5501539 |
| Energiaforrás: | Elektromos |
| Maximális emelőmagasság: | 117.9 m |
| Maximális szállítási mennyiség: | 233 liter/perc |
| Maximális vízhőmérséklet: | 40 °C |
| Szivattyúház anyaga: | Rozsdamentes acél |
| Teljesítmény: | 7500 W |
| Típus: | Csőkút szivattyú |