Grundfos - SP 14-6 (98699336)
0 / 5
0 / 5
Grundfos SP 14-6 búvárszivattyúk króm-nikkel acélból készült, professzionális merülőmotoros búvárszivattyú ipari, házkörüli vagy kommunális felhasználásra. Igazi robosztus, minőségi szivattyú melyben bizonyosan nem fog csalódni! Magas korrózió- és…
| Termék ID: | #5493856 |
| Energiaforrás: | Elektromos |
| Maximális emelőmagasság: | 30 m |
| Maximális szállítási mennyiség: | 233 liter/perc |
| Maximális vízhőmérséklet: | 40 °C |
| Szivattyúház anyaga: | Rozsdamentes acél |
| Teljesítmény: | 1500 W |
| Típus: | Merülő búvárszivattyú |